Jako firma transportowa działamy na rynku od 1991 roku bez żadnych negatywnych opinii  Zajmujemy się transportem samochodowym wielotonażowym. Posiadamy własne pojazdy wyposażone w GPS-y. Powierzone zadania wykonujemy sumiennie i uczciwie. Posiadamy polisę OCP na kw. 200.000,- EUR Proponujemy współpracę bez pośredników, co zagwarantuje obniżenie kosztów. Polecamy się również do stałej współpracy, jesteśmy w stanie dostosować swój tabor do Waszych potrzeb.                    Zapraszamy do współpracy i jesteśmy otwarci na propozycje.         Zapraszam do współpracy w zakresie kompleksowych usług transportowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jako profesjonalna firma istniejąca na rynku od 1991 roku mamy doświadczenie w obsłudze transportu. W swojej ofercie proponujemy elastyczne rozwiązania dające satysfakcję stronom ze sobą współpracującym. Chętnie też obsłużymy pojedyncze zlecenia.
WÓJCIK
Rok zał. 1991
 57-350 Kudowa Zdrój                       Tel/fax:0048-74-8661538  ul.Słoneczna 18                               Tel.kom.(+48)509-663-463
NIP: PL8830010032                       Regon:890082312
POLAND
Historia firmy:   -pierwsze początki usług transportowych zaczynają sie w 1978 roku. Było to świadczenie usług jednym busem na terenie Polski, oraz tzw handel z auta. Dopiero w 1981 zalegalizowano działalność transportową i praktycznie od tego czasu do dzisiaj świadczymy usługi transportowe. Od 1981 roku rozwoziliśmy paczki tureckie po Polsce. Należy wspomnieć że w tym czasie rozwijał się handel odzieżą turecką na terenie PL. Po wprowadzeniu znacznych ograniczeń celnych w roku 1989 prowadziliśmy usługi wożąc przesyłki pocztowe. Dopiero w roku 2003 dokupiliśmy pierwszy samochód wielotonażowy. Następnie w 2004 kolejne dwa samochody i już zdecydowanie nastawiliśmy się na transport międzynarodowy pozyskując stosowne licencje. Kolejne lata umożliwiały dalsze inwestowanie w transport poprzez zakup kolejnych samochodów i odnawianie taboru. Obecnie mamy wypracowaną dobra opinię na rynku transportowym. Nikt, poprzez spedycyjne portale nie wyraził negatywnej opinii o Nas.  
Oto nasza Flota:
Ważne dokumenty do pobrania(pdf):
Mapa dojazdu

Wyświetl większą mapę
AZYMUT
Roman Wójcik
Dovolujeme si vám představit naši společnost. Jsme mezinárodní dopravní firma a nabízíme své služby v oblasti silniční nákladní dopravy za bezkonkurenční ceny. Náš vozový park je připraven k převozům vašeho zboží. V dopravě podnikáme již od roku 1991 a naše služby byly a jsou hodnoceny velmi kladně. Naši řidiči se s vámi domluví česky. Automobily máme vybaveny navigací GPS. Jsme pojištěni do hodnoty 200.000,00 EUR. Garantujeme solidnost a slušnost, jakož i bezplatný kontakt v češtině. Vlastníme rovněž český bankovní účet pro snazší platbu v české měně. Jsme připraveni naše služby vždy podřídit vašim konkrétním potřebám. Nabízíme vám spolupráci.